dozór elektroniczny Wyszków adwokat

Adwokat Olga Garwarska

Dozór elektroniczny Wyszków Adwokat

Postępowanie wykonawcze, w tym system dozoru elektronicznego (SDE) to moja wiodąca specjalizacja. Istnieje szereg możliwości uniknięcia odbycia kary w formie izolacji w warunkach więziennych lub istotnego złagodzenia jej skutków dla skazanego i osób najbliższych.

Jakie warunki trzeba spełniać, by sąd wydał taką zgodę?
Powodzenie takiego wniosku uzależnione jest od należytego wykazania przed sądem przemawiającym za tym argumentów. We wniosku o odbywanie kary w SDE należy sądowi w szczególności wykazać, że będzie to wystarczające do osiągnięcia celów kary. Ponadto skazany musi wskazać miejsce swojego stałego pobytu, w którym karę tą będzie odbywał, zaś zamieszkałe tam wraz z nim osoby pełnoletnie powinny wyrazić na to pisemną zgodę, a także zgodę na możliwą kontrolę organu dozorującego.

Zasadniczo Wyszków oraz powiat wyszkowski, pozostaje w zasięgu nadajników i nie ma przeszkód technicznych odbywania kary w SDE. 

Zapraszam do kontaktu z moją Kancelarią, w celu otrzymania wszechstronnej pomocy prawnej. Olga Garwarska. Dozór elektroniczny Wyszków Adwokat. Działam również na terenie całego kraju.

Tel. 691 158 100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *