prawnik ostrołęka

Adwokat Olga Garwarska

Prawnik Ostrołęka

Jako Adwokat specjalizuję się w sprawach: karnych oraz cywilnych (rozwody, władza rodzicielska, alimenty, spadki, odszkodowania, zasiedzenia), z zakresu prawa pracy, a także  gospodarczych i administracyjnych. Reprezentuję Klientów przed sądami – na każdym etapie, prokuraturą, ZUS, KRUS, WZON, organami administracji państwowej i samorządowej. Szczegółowy zakres specjalizacji…

Gwarantuję moim Klientom rzetelne i profesjonalne wykonanie powierzonych mi zadań.

Przed przystąpieniem do realizacji pomocy prawnej wszechstronnie analizuję sprawę i oceniam szansę jej powodzenia, tak aby dostarczyć Klientowi najkorzystniejsze i najlepsze rozwiązania.


Współpracuję z  notariuszami, geodetami i rzeczoznawcami majątkowymi, jak również z Kancelariami Adwokackimi i Radcowskimi. Dzięki temu zapewniam sprawność podejmowanych działań oraz świadczę usługi na najwyższym poziomie,  uzyskując tym wysokie opinie wśród moich dotychczasowych Klientów.

Zapraszam do kontaktu z moją Kancelarią, w celu otrzymania wszechstronnej pomocy prawnej. Olga Garwarska Prawnik Ostrołęka Adwokat. Działam również na terenie całego kraju.

KONTAKT: 691 158 100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *